Volskwagen Tiguan leasing

Tiguan do propozycja koncernu Volkswagen w segmencie kompaktowy SUV/Crossover, która istnieje od 2007 roku, a zbliżona jest stylistyką do Golfa Plus i Touarega. W 2015 natomiast wypuszczono na rynek drugą generację Tiguana, którą bardziej można zdefiniować już jako crossover.  Kolejnym krokiem była prezentacja przedłużonej wersji modelu przeznaczona na rynek amerykański.

Tiguan II został umieszczony na płycie modułowej MQB, więc jego rozmiary są większe w porównaniu z poprzednią wersją. I trzeba przyznać, że przy tej wersji pierwsza generacja wygląda niezdarnie. Tiguan II jest wyrazisty, zadziorny i lekko sportowy. Ostre kształty karoserii i ładny profil grilla wraz z reflektorami, to wszystko robi spore wrażenie.

Wyposażenie w tym modelu to dość rozbudowane zagadnienie. Zacznijmy od kwestii bezpieczeństwa. W zależności od wybranej wersji można mieć np. asystenta siły hamowania, stabilizację toru jazdy przyczepy, systemy ABS, ESP, ASR, MSR i EDS, system kontroli poziomu zmęczenia kierowcy, Front Assist z systemem hamownia awaryjnego, czujnik deszczu i zmierzchu oraz 7 poduszek powietrznych i oświetlające drogę światła w technologii LED. Poza dodatkami pilnującymi bezpieczeństwa Tiguan II oferuje system multimedialny z ekranem dotykowym, elektronicznie regulowane fotele, system bezkluczykowy, nawigację satelitarną i tempomat adaptacyjny. Zależnie od konfiguracji wyposażenia Tiguan występuje w wersjach: Tour, City, Trendline, Comfortline, Highline i R-Line.

Jeśli chodzi o wybór silników dla Tiguana II, to VW proponuje cztery jednostki benzynowe i cztery typu diesel. Jeśli chodzi o opcje benzynowe to mamy dwie pojemności, 1.4 i 2.0 o mocy od 125 do 220 KM. W przypadku silników wysokoprężnych pojemność jest jedna (2.0) a moce to przedział 115-240 KM

VOLKSWAGEN Tiguan

Tiguan 1.4 TSI BMT Trendline

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 860zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1.079zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.