Volkswagen Passat leasing

Od 2014 roku Volkswagen Passat jest dostępny w wersji B8. Oprócz wersji podstawowej koncern wypuścił także inne warianty, uterenowioną i hybrydową. Alltrack ma charakter lekko terenowy i jest wyposażony w napęd 4Motion. Natomiast hybryda GTE to silnik elektryczny (115 KM i 400 Nm momentu obrotowego) i jednostka benzynowa o pojemności 1.4 I TSI i mocy 156 KM.

Aby nowy Passat nie odstawał od światowych trendów designerskich, projektanci wyposażyli go w nowy wygląd. Ma elegancką i dostojną sylwetkę i zadziorny przód. Ładna chromowana listwa nad grillem, „przymrużone” reflektory LED i ostre wycięcia w dole zderzaka dają naprawdę imponujący efekt. Poziome, proste przetłoczenie na boku nadaje Passatowi elegancji i szyku. We wnętrzu zauważymy podobieństwo do Octavii III Elegance. Inne są jedynie zegary, nawiewy i kierownica.

Passat B8 słynie z obfitości w zakresie wyposażenia, nawet w wersji standardowej. Zawiera m.in. trzystrefową klimatyzację automatyczną, fotele z regulowaną wysokością, system start/stop, zaawansowany sprzęt audio, system bezkluczykowy, podgrzewane lusterka elektryczne, a do tego kilka systemów zabezpieczeń i komplet poduszek powietrznych. Opcje wyposażenia to 5 wariantów: Trendline, Comfortline, Highline, R-line i Alltrack. A w wyposażeniu dodatkowym można mieć np. Wyświetlacz HUD, ogrzewanie postojowe, nawigację satelitarną, czujnik zmierzchu czy system Park Assist.

VOLKSWAGEN Passat [B8]

Passat 1.4 TSI BMT Trendline

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 829zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1.034zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.