Volkswagen Golf VII leasing

Popularny Volkswagen Golf to obecnie już VII wersja tego modelu. Produkowana jest od roku 2012 jak do tej pory cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem. Co prawda wyglądem nie różni się zbytnio od poprzednika, jedynie tłoczenia na elementach blacharki są ostrzejsze, ale to już wystarczy by jego wizerunek był na czasie. Na pewno jest większy od VI wersji, bo zbudowano go na płycie podłogowej VW Group MQB Platform, używanej także w Audi A3 i Seacie Leonie.

W tej wersji Golfa przyciąga przede wszystkim bogate wyposażenie, nawet podstawowego wariantu Trendline. Do dyspozycji m.in. siedem poduszek powietrznych, klimatyzacja, radio z ekranem dotykowym, wskaźnik ciśnienia w oponach, system start/stop, szyby elektryczne, elektroniczny hamulec postojowy, centralny zamek i światła do jazdy dziennej. Ulepszone opcje Comfortline i Highline to jeszcze więcej przydatnych rzeczy.

Co ciekawe, producent stworzył dla Golfa VII całkiem nową generację silników 3 i 4-cylindrowych. Każda jednostka napędowa ma system rekuperacji redukujący emisję CO2 i system Start/Stop, dzięki któremu zużycie paliwa spada o 4%. W niektórych wersjach znalazł się aktywny system zarządzania cylindrami, również zmniejszający spalanie. Widać więc ewidentnie nastawienie, aby było ekonomicznie i ekologicznie.

Propozycja producenta w opcji benzynowej to wyłącznie silniki TSI z bezpośrednim wtryskiem i turbodoładowaniem. Podstawowy jest silnik 1.2 TSI, ale jest jeszcze pojemność 1.4, a moce to odpowiednio 85 i 140 KM. W przypadku jednostek wysokoprężnych każda jest 4-cylindrowa, ich moc to 105 i 150 KM. Warto zauważyć, że we wszystkich opcjach producent deklaruje spalanie na poziomie 3,8-4,9 l/100 km, a więc bardzo niskie.

VOLKSWAGEN Golf VII

Golf VII 1.0 TSI BMT Trendline 3-drzwi. 86KM

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 590zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 737zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.