Toyota Auris leasing

Rynek samochodów kwitnie. Coraz częściej Polacy sięgają także po nowe pojazdy, prosto z salonu. Liczba modeli może jednak wprawić w zakłopotanie, dlatego podpowiadamy, który z nich okaże się być godnym uwagi.

Toyota liderem na rynku

Marka Toyota bez wątpienia wiedzie prym w Europie. Sprzedaż modelu, jakim jest najnowsza Toyota Auris systematyczne wzrasta. Toyota Auris jest jednym najchętniej nabywanych modeli.

Komfort i niskie spalanie

Konstruktorzy japońskiej marki zdecydowali się postawić na mały silnik dużej mocy. Cztery cylindry mówią same za siebie. Wewnątrz samochodu podczas jazdy jest cicho i komfortowo. Nie zauważa się też żadnych drgań. Aurisa dostaniemy w różnych wersjach silnika, od pojemności 1,33, przez 1,4 do 1,8 w wersji benzynowej, diesla czy hybrydy, w zależności od upodobań użytkowników.

Eleganckie wnętrze

Nie da się również narzekać na wykończenie nowego Aurisa. Nie ma tu rażących w oczy plastików czy taniej obudowy z tworzywa sztucznego. Jakość materiałów jest bardzo dobra, a i zawieszenie zestrojone zostało głównie na komfort jazdy. Wewnątrz dotykowy wyświetlacz podkreśla, że nie ma już miejsca na przestarzałe rozwiązania w dziedzinie elektroniki. Co ważne, jest to kompaktowy, miejski samochód, a jednocześnie przestronny i wygodny. Modele z 2017 roku dostępne są w nowym kolorze lakieru, wyjątkowymi odsłonami tapicerek czy wzorami felg aluminiowych.

TOYOTA Auris Hatchback

Auris 1.33 VVT-i Life

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 542zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 675zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.