Skoda octavia leasing

Škoda Rapid po face liftingu została zaprezentowana w marcu 2017 na salonie motoryzacji w Genewie. Zmiany dotyczyły wersji hatchback, czyli Rapid Spaceback oraz liftback. Obie wersje otrzymały nowe, biksenonowe reflektory główne, światła LED do jazdy dziennej i inne światła przeciwmgłowe, a także lekko zmieniony wygląd dolnej części zderzaka. Z tyłu styl sportowy auta tworzą przyciemnione klosze lamp w kształcie C i oświetlenie LED.

Wnętrze rozweselone zostało kolorowymi wstawkami w drzwiach, zmienił się też panel klimatyzacji i wloty wentylacyjne. Kierowca i pasażerowie wyższych wersji Rapida mogą teraz korzystać z sieci Wi-Fi i dodatkowych portów USB. Poza tym samochód słynie ze sporej ilości praktycznych schowków, uchwytów i pojemników. Zadbano też o wygodne wyposażenie przestrzeni bagażowej, a to wszystko w ramach innowacji „Simply Clever”. Wszystko razem sprawia, że podróżowanie Rapidem, nawet na dalekie odległości, to wygoda i przyjemność.

Producenci zwiększyli także dbałość o bezpieczeństwo i dzięki temu, mamy teraz w Škodzie Rapid system automatycznego sterowania światłami drogowymi, system ostrzegania przed kolizją oraz funkcję, która monitoruje poziom zmęczenia kierowcy.

A co pod maską? W nowych Rapidach montowane są silniki benzynowe TSI o pojemności 1.0 i dwóch wariantach mocy, 110 i 95 KM oraz o pojemności 1.4 z mocą 125 KM. Inna opcja to wysokoprężne TDI 1.4 z mocą 90 KM oraz 1.6 o mocy 116 KM. Parametry napędowe sprawiają, że Rapid chwalony jest za osiągi, ponieważ , zależnie od wybranego wariantu, przyspieszenie od zera do setki zajmuje 10-11 sekund, prędkość maksymalna to 187-200 km/h, a spalanie to około 4,5 l/100 km. Oczywiście wg danych producenta.

SKODA Rapid Liftback

Rapid 1.2 TSI Active 90KM

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 530zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 652 zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.