Renault Trafic leasing

Renault Trafic

Renault Trafic to auto dla prężnego biznesu. Prosty design skrywa dobrze przemyślane rozwiązania i nowoczesne technologie, które pozwolą na komfortowe prowadzenie przez wiele godzin i bezpieczny transport dowolnego towaru.

 

Nowoczesna funkcjonalność

W samochodzie zaimplementowano nowoczesne technologie i proste, ale praktyczne rozwiązania. Do tych ostatnich należą regulowane uchwyty na smartfona i tablet, dzięki którym wygodnie obsłużysz mobilny sprzęt. Urządzenie możesz połączyć z systemem multimedialnym za pomocą bluetooth lub USB. Natomiast wygodne prowadzenie zagwarantuje regulator prędkości oraz systemy wspomagania kierownicy i hamowania oraz kontrola trakcji. Czuły radar i kamera cofania będą niezastąpione na parkingu.

 

Furgon czy platforma z kabiną?

Renault Trafic to auto dopasowane do charakteru Twojej pracy. Możesz postawić na furgon w dwudziestu jeden wersjach lub jedną z dwóch opcji platformy z kabiną. Każda z nich z jest w pełni konfigurowalna. Wybierz długość, wysokość i ładowność auta, by mieć pewność, że miejsca nigdy nie zabraknie. A może potrzebujesz haka holowniczego, dodatkowych wieszaków ubraniowych, stelaża montowanego pod sufitem lub opon wielosezonowych? Renault Trafic to szeroka gama praktycznych dodatków, które sprawią, że Twoje auto będzie niezawodne w każdej sytuacji.

 

Profesjonalna przestrzeń pracy

Podczas postoju kabina Renault Trafic zamienia się w wygodne biuro. W aucie znajdziesz miejsce, by wygodnie obsłużyć laptopa i sporządzić dokumenty. Wszystkie niezbędne narzędzia pracy schowasz w schowkach o pojemności 90 litrów. Komfortowe biuro musi być też klimatyzowane. Trafic został wyposażony w wydajny klimatyzator, który zapewni kierowcy optymalną temperaturę niezależnie od pory roku.

RENAULT Trafic dCi 120 Euro 6

Trafic L1H1 2,7t Business

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 944zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1159zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Wybierz odpowiednią wersję Renault Trafic dla siebie

Sprawdź rozwiązania Renault Trafic FURGON, FURGON BRYGADOWY (6-OS.) lub stwórz swoją wersję samochodu na bazie PLATFORMY

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.