Renault Master leasing

Renault Master

Wybierz Renault Master w wersji idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej firmy. Dwanaście pojemności i ponad 150 opcji – w tak szerokim wachlarzu z łatwością znajdziesz pojazd, który sprosta Twoim oczekiwaniom. A może interesuje Cię przewóz osób? Master Bus zmieści aż szesnastu pasażerów i każdemu podróżującemu zapewni pełen komfort nawet podczas długiej wyprawy. Podróżujący mogą korzystać z indywidualnego oświetlenia, półek i wentylacji. Bus został również wyposażony w podłogę antypoślizgową, która pozwala na łatwe czyszczenie.

Cztery niezawodne silniki

Renault Master to cztery mocne i ekonomiczne jednostki do wyboru. Nowe silniki z technologią Twin Turbo pozwolą Ci zaoszczędzić na każdym przejechanym kilometrze, jednocześnie dostarczając potężną dawkę mocy. Auto jest też ekologiczne – wszystkie silniki są zgodne z normą Euro 6, a emisja C02 została znacząco ograniczona.

 

Nowoczesne system bezpieczeństwa

Z Renault Master bezpiecznie dowieziesz do celu pasażerów lub cenny towar. Pojazd został wyposażony w ESC nowej generacji, więc możesz liczyć na maksymalną przyczepność niezależnie od nawierzchni. Master będzie pewnie jechał po twardym i miękkim gruncie. Stabilnie pokonasz trasę pokrytą piachem, błotem lub śniegiem. System jest montowany w każdej wersji auta. Renault Master zagwarantuje również bezpieczny transport towaru na przyczepie, automatycznie stabilizując tor jazdy. Natomiast trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i komplet poduszek powietrznych zapewnią ochronę kierowcy i pasażerów. Wybierz Renault Master, by pracować skutecznie i bezpiecznie.

Renault Master

renault Master dCi L1H1 Business

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 1189zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1455zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Renault Master to 4 długości, 3 wysokości, 4 klasy ładowności

Renault Master występuje w wersjach:furgon, furgon brygadowy, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną, wywrotki, kontenery, wersje z przednim i tylnym napędem. Pojemność na ładunek to od od 8 do aż 22 m3.

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.