Peugeot Partner leasing

Peugeot Partner Furgon

Profesjonalny design Peugeot Partner to znacznie więcej niż elegancka estetyka. Styl samochodu ma odbicie w wyjątkowych możliwościach auta. Szukasz niezawodnego auta dostawczego? Chcesz zainwestować w nowoczesne rozwiązania? Potrzebujesz pojazdu, który będzie realnym wsparciem podczas wykonywania codziennych zleceń? Partner jest znakomitym wyborem dla małego i dużego biznesu. To model doceniany przez kierowców od lat, dziś wzbogacony o najnowsze technologie, odświeżoną linię i doświadczenie projektantów Peugeot.

 

Wygodny i pojemny przedział ładunkowy

Skuteczna kontrola trakcji oraz precyzyjne systemy wspomagania hamulców i układu kierowniczego zadbają o to, byś prowadził auto pewnie i bezpiecznie. Jednak cechą najbardziej wyróżniającą dostawczego Partnera jest ogromna przestrzeń ładunkowa. Jej długość w wersji L2 to aż 2,05 m przy pojemności 3,7 m3. Bez problemu zmieścisz dwie europalety nawet w krótszej wersji L1! Natomiast maksymalna waga załadunku to aż 850 kg. Na tym nie koniec zalet. Każdy towar wygodnie załadujesz i rozładujesz, dzięki niskiemu progowi i tylnym drzwiom otwieranym pod kątem 180°. Praca z takim partnerem to prawdziwa przyjemność!

 

Stworzony dla profesjonalistów

Peugeot Partner jest również bardzo komfortowym miejscem pracy. Regulowana kolumna kierownicy i podwyższone stanowisko kierowcy idą w parze z doskonałą widocznością. Niezbędne akcesoria schowasz w licznych schowkach o łącznej pojemności przekraczającej 60 litrów. Auto zapewni też wytchnienie w niesprzyjających temperaturach – Partner Furgon jest dostępny z opcjonalną klimatyzacją manualną albo automatyczną.

PEUGEOT Partner 1.6 BlueHDi Euro 6

Partner 1.6 BlueHDi L1 Access

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 709zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 873zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Twój nowy Partner w biznesie w wersjach

PEUGEOT Partner Furgon

PEUGEOT Partner Tepee

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.