Peugeot Boxer leasing

Peugeot Boxer- solidność i niezawodność

Szukasz auta idealnie dopasowanego do Twojej firmy? Peugeot Boxer z nadwoziem Furgon to bogata gama opcji. Dostosuj pojemność i wagę pojazdu, by zachwycać klientów jeszcze wyższą skutecznością. Pracę dodatkowo ułatwi Ci wyjątkowo niski próg załadunku regulowany za pomocą zawieszenia pneumatycznego oraz drzwi tylne otwierane pod kątem 180°. Dodajmy do tego stonowany, profesjonalny design, który zrobi dobre wrażenie na każdym nowym odbiorcy Twoich usług i towarów.

 

Doskonała ekonomia jazdy

Wydajne jednostki napędowe Peugeota spełnią wymagania Twojego biznesu. Boxer jest dostępny z czterema ekonomicznymi silnikami o dużej mocy. Korzystaj na co dzień z napędu, który łączy niskie zużycie paliwa i niewielką emisję CO2 z przyjemną dynamiką jazdy i niezawodnością przez wiele lat. Średnie spalanie w cyklu mieszanym może wynosić zaledwie 6,8 l/100 km.

 

Bezpieczeństwo na każdej trasie

Peugeot Boxer zapewnia kierowcy bezpieczne środowisko pracy i dba o towar nawet w najtrudniejszych warunkach. ABS nie pozwoli na zablokowanie kół w trakcie ostrego hamowania, skracając drogę zatrzymywania pojazdu, a ASR nie dopuści do poślizgu na niesprzyjającej nawierzchni. W zestawie nowoczesnych systemów znajdziesz też system ESP odpowiedzialny za stabilizację toru jazdy oraz REF, który elektronicznie rozdziela siłę hamowania. Maksymalną ochronę zapewnia solidna konstrukcja nadwozia ze strefą kontrolowanego zgniotu i wzmocnionymi drzwiami przednimi.

PEUGEOT Boxer 330 BlueHDi Euro 6

Boxer 330 BlueHDi L1H1

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 1082zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1329zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Peugeot Boxer w 3 wydaniach

Peugeot Boxer furgon

Peugeot Boxer kombi

Peugeot Boxer platforma

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.