Opel Insignia leasing

Opel Insignia doczekał się w 2017 roku nowej wersji. Już na pierwszy rzut oka widać, że model został powiększony. Nazwano go Grand Sport i chociaż jest większy od poprzednika, to jednocześnie lżejszy o 175 kg. Podobnie jak w przypadku Astry 5, projektanci postarali się, aby nowy wizerunek podążał za obecnymi trendami. Nowa Insignia ma wyraziste tłoczenia i wcięcia w karoserii, zdecydowanie ładniejszy grill i charakterny przedni zderzak. Całość podkreślają ładne reflektory z diodami LED. Tył samochodu także zyskał wizerunkowo, również w wersji kombi.

 

Wnętrze Insigni to przede wszystkim zmiana kokpitu. To nic innego jak deska rozdzielcza z Astry 5, ale jej wygląd pasuje także do tego segmentu. Powiększona Insignia ma także nieco większe wnętrze, co docenią przede wszystkim pasażerowie.

Opcjonalnie można mieć w nim ergonomiczne fotele AGR wraz z funkcją masażu i możliwością zapisania ustawień lub panoramiczne okno dachowe.

 

Zadbano również o dodatki dla klientów, którzy a aucie tego segmentu chcą mieć możliwie największy komfort. W opcji znajduje się funkcja otwierania bagażnika ruchem stopy pod zderzakiem (wersja kombi Sports Tourer), podgrzewaną tylną kanapę czy podgrzewaną przednią szybę.

 

Ale co ważniejsze, nowa Insignia to także zwiększone bezpieczeństwo i to w standardzie. Jest system FCA, ostrzegający przed kolizją i wykrywający pieszych, automatyczne hamowanie awaryjne, asystent pasa ruchu, monitorowanie odległości od poprzedzającego samochodu. Drogę natomiast oświetla nowa generacja reflektorów adaptacyjnych LED IntelliLux.

 

Flagowy silnik nowej Insigni to nowy, 4-cylindrowy diesel o mocy 170 lub 200 KM, a inna ciekawa opcja to 6-cylindrowa jednostka benzynowa o mocy 400 KM do sportowej wersji tego modelu.

OPEL Insignia Grand Sport

Insignia 1.5 T Enjoy S&S 140KM

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 926zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1.145zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.