Opel Crossland X leasing

Škoda postanowiła odświeżyć swój sztandarowy model, czyli Octavię. Wynikiem tych prac jest wypuszczona na rynek w tym roku nowa wersja tego modelu. Zmiany są delikatne, ale wystarczą, aby wizerunek Octavii bardziej wpisywał się w nowoczesne trendy w motoryzacji.

Zmiany w nadwoziu to głównie lifting w pasie przednim. Nowe, diodowe reflektory, podobne do tych stosowanych w Mercedesie Klasy E oraz zupełnie inny kształt świateł przeciwmgłowych. Ponadto zmieniono nieco kształt grilla na nieco bardziej zadziorny oraz przedzielono dolną część zderzaka. Tylni pas to tylko zmiana kształtu odblasków i świateł głównych.

Wnętrze Octavii zostało wzbogacone w podgrzewaną kierownicę, rozkładany stolik dla pasażera tylnej kanapy oraz uchwyt na butelki. Nawigację i radioodtwarzacz wyposażono w nowe wyświetlacze i funkcje. Jest możliwość łączenia się internetem LTE oraz korzystania z usługi Online CareConnect.

Škoda zadbała o zwiększenie bezpieczeństwa i uzbroiła ten model w nowe systemy. Mamy więc system ostrzegania przed obiektem znajdującym się w martwym polu oraz system ostrzegania o ruchu poziomym obiektu, np. pieszego podczas wykonywania manewru cofania. Ponadto Octavia została wyposażona w system antykolizyjny, który dzięki radarowi zamontowanemu w grillu ostrzeże w porę o zbliżającej się z przodu przeszkodzie.

Nowa Škoda to propozycja pięciu wersji silników TSI oraz czterech TDI. Najmocniejszy z nich to 2.0 TDI z mocą 184 KM, a najsłabszy to 1.0 TSI o mocy 84 KM. Do wyboru są skrzynie manualne i automatyczne DSG z sześcio i siedmiostopniowym przełożeniem. A opcjonalnie dla 1.8 TSI i 2.0 TDI przewidziano napęd na cztery koła.

OPEL Crossland X

Crossland X 1.2 Essentia

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 579zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 711zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.