Opel Astra leasing

Niesłabnąca popularność Astry spowodowała, że koncern Opel wypuścił na rynek w 2015 roku piątą generację tego modelu (Astra 5, inaczej Astra K). Nowa wersja jest znacznie odchudzona ( o około 120 kg) i zgrabniejsza od poprzedniej wersji „J”. Astra K oferowana jest w hatchbacku oraz w wersji kombi, która nazywa się tak jak poprzednik, Sports Tourer. Zmieniła sylwetkę na bardziej zadziorną i nowoczesną, głównie dzięki wyraźnym wcięciom w elementach karoserii i lekkiemu obniżeniu jej kompaktowej bryły. Swoje zrobił też inny kształt grilla, reflektorów z oświetleniem LED, świateł przeciwmgłowych oraz ostrzejsza linia szyb bocznych i wyrazisty charakter wlotu dolnej części przedniego zderzaka.

Pomimo zmniejszenia rozstawu osi i długości auta, Astra 5 zrobiła się w środku jakby bardziej przestronna. Kokpit poprawiono i teraz ma wygląd, który wpisuje się w nowoczesne trendy a dodatkowo jest funkcjonalny. Wnętrze kryje także szereg przydatnych funkcji. W standardzie jest klimatyzacja manualna, podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka, aktywne wspomaganie kierownicy, elektryczne czyby przednie oraz ESP, ABS i HSA. Decydując się na lepszą wersję możemy mieć dodatkowo np. tempomat, dwustrefową klimatyzację automatyczną zamiast manualnej, system multimedialny, kamerę cofania, nawigację, kierownicę wielofunkcyjną, okno dachowe, system bezkluczykowy, możliwość jazdy w trybie Sport oraz kilka systemów bezpieczeństwa. Wersje wyposażenia to: Elite, Dynamic, Enjoy i Essentia.

Pod maską nowa Astra kryje nowe jednostki napędowe, oprócz jednej wersji, która wcześniej uznawana była za zbyt słabą, czyli 1.4 i 100 KM. Jednak teraz, po odchudzeniu Astry ten silnik daje radę. Pozostałe opcje to cztery inne jednostki benzynowe z turbo doładowaniem (najsilniejsza to 1.6 Turbo 200KM ecoFlex) i cztery typu diesel ( max to 1.6 CDTI 160KM).

OPEL Astra V Hatchback

Astra V 1.4 Essentia

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 506zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 639zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.