Ford Transit leasing

Ford Transit Autobus M2

Ford Transit Autobus M2 pozwoli na wygodne podróż nawet osiemnastu osobom. W dodatku każdy pasażer chętnie wejdzie do auta o tak eleganckim designie! Równie przyjemne wrażenia czekają na podróżnych i kierowcę po wyruszeniu w trasę. Kierowca Transita może w pełni polegać na nowoczesnych rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo i komfort podróży. Samochód został wyposażony w szereg systemów takich, jak ESC, LAC, ROM, TVC czy EBA. W praktyce oznacza to, że Ford Transit Autobus M2 pewnie pokona każdy zakręt, zachowa doskonałą stabilność na nierównej nawierzchni, zawsze wyhamuje w porę i bez problemu ruszy pod strome wzniesienie.

 

Wydajne silniki Forda

Ford Transit to auto, któremu nie zabraknie mocy nawet na trudnej trasie przy pełnym obłożeniu. Zapas siły napędowej zagwarantuje Ci jedna z czterech wysokoprężnych jednostek. Każda z dwóch opcji nadwozia jest dostępna w dwóch wersjach silnikowych. Postaw na moc 125 KM lub 155 KM. Wygodnie steruj za pomocą precyzyjnej sześciobiegowej skrzyni. Wszystkie silniki są zgodne z normami emisji spalin Euro 6 i zostały wyposażone w wydajny filtr cząstek stałych.

 

Niezastąpiony na długiej trasie

Prowadzenie Transita to przyjemność nawet na długiej trasie. Inteligentny tempomat pozwoli odpocząć nogom, a kamera cofania ułatwi parkowanie w trudnych warunkach. Wszystkich podróżujących ucieszy manualna klimatyzacja z przodu i z tyłu pojazdu oraz wygodne półki lotnicze na bagaż. Dodatkowo drogę umili cyfrowy radioodtwarzacz odczytujący mp3 i wyposażony w złącze bluetooth. Wielofunkcyjny wyświetlacz pozwoli na łatwe sterowanie panelem multimedialnym i sparowanie telefonu w celu uruchomienia zestawu głośnomówiącego.

FORD Transit 290 TDCi Euro 6

Transit 290 L2H2 Ambiente

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 1069zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1319zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Jeden Ford Transit wiele możliwości

VAN

Van z podwójną kabiną

Kombi

Pięć długości nadwozia i trzy wysokości dachu każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie i firmy.

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.