Ford Tourneo Connect leasing

Ford Tourneo Connect Titanium

Funkcjonalne i wygodne auto nawet dla siedmiu osób. Tak najprościej można opisać Forda Tourneo Connect. Postaw na wersję wyposażenia Titanium, by mieć najdoskonalsze technologie Forda do dyspozycji na każdej trasie i podczas parkowania. Nowoczesna kamera cofania wyświetli obraz w lusterku wewnętrznym i wskaże linie ułatwiające odstawienie auta. Natomiast podczas jazdy docenisz intuicyjny tempomat sterowany przyciskami na kierownicy. Jeszcze więcej wygody zapewni Ci Ford SYNC – multimedialna platforma i zestaw głośnomówiący bluetooth w jednym.

 

Najlepsze silniki Forda

Oszczędność, wysoka moc czy niezawodność – która cecha silników Forda jest dla Ciebie najważniejsza? Jednostki napędowe zastosowane w Tourneo Connect łączą wszystkie te zalety, dając niezapomnianą przyjemność z jazdy. Możesz wybrać silnik wysokoprężny z przekładnią 5-cio lub 6-cio biegową, manualną albo automatyczną. A co ze spalaniem? Średnie zużycie Forda Tourneo Connect w wersji diesel może wynosić zaledwie 4,4 litra na 100 km. Do wyboru dostajesz również wielokrotnie nagradzany 3-cylindrowy silnik EcoBoost o pojemności 1 l i mocy 100 KM. W tym wypadku średnie spalanie to 5,6 litra na 100 km.

 

Najwyższe oceny za bezpieczeństwo

Ford Tourneo Connect otrzymał najwyższą ocenę w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Taki wynik nie zdziwi nikogo, kto dobrze zna wyposażenie i parametry tego modelu. Pasażerowie i kierowca mogą podróżować bezstresowo, gdy system kontroli trakcji dba o doskonałą przyczepność, wskaźnik ciśnienia w oponach daje gwarancje, że koła są przygotowane do jazdy, a zaawansowane systemy wspomagające hamowanie zwiększają skuteczność hamulców w nagłych sytuacjach.

FORD Tourneo Connect

Tourneo Connect 1.5 TDCi Ambiente 75KM

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 694zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 859zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Tourneo Connect komfort i przestrzeń

w wersji GRAND do 7 osób na pokładanie w 3 rzędach siedzeń. Tourneo Connect dzięki długości nadwozia 441,8 cm doskonale sprawdza się w mieście.

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.