Fiat Ducato leasing

Fiat Ducato

Profesjonalny w każdym calu. Tak można jednym zdaniem opisać Fiata Ducato, który na co dzień wspiera firmy na całym świecie w efektywnym wykonywaniu zleceń. Design auta wzbudza zaufanie, ale to jego dobrze przemyślane wnętrze, ekonomiczny silnik i wydajne systemy wspomagania udowadniają, że na Ducato można polegać w każdej sytuacji.

 

Przygotowany do ciężkiej pracy

Fiat Ducato z nadwoziem z wywrotką trójstronną jest dostępny w dwóch rozstawach osi, a maksymalna ładowność sięga aż 1162 kg. W najdłuższej opcji skrzynia ma długość 4,2 m. Ducato doskonale poradzi sobie z transportem i rozładowaniem wymagających towarów, dzięki wyjątkowo wytrzymałem konstrukcji stalowej. Powierzchnia ładunkowa jest otoczona solidnymi aluminiowymi burtami o wysokości 390 mm.

Nie miałeś do tej pory do czynienia z pojazdami użytkowymi Fiata? W takim razie zaufaj gwarancji Fiat Professional skierowanej do osób korzystających z auta w celach zawodowych.

 

Nowa generacja silników Fiata

Model Ducato jest dostępny z nową generacją silników MultiJet. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim wysoką wydajność przy minimalnej emisji spalin. Spodziewaj się również niskiego zużycia paliwa. Wybierz jedną z pięciu jednostek zgodnych ze standardem Euro 6, o mocy 115-180 KM. Ducato można zamówić również w wersji z silnikiem CNG.

 

Niezawodne systemy wspomagania

Z Fiatem Ducato zawsze dowiedziesz towar na czas i w idealnym stanie. Bez problemu wymanewrujesz na placu budowy i sprawnie przejedziesz przez miasto. Na każdym pokonanym metrze będzie Cię wspierać hydrauliczny układ wspomagania kierownicy oraz elektroniczne systemy kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy. Na wzniesieniach docenisz precyzję asystenta zjazdu, a na długiej trasie nieocenioną pomoc przyniesie kontrola niezamierzonej zmiany pasa ruchu. W Ducato nie zabrakło też łatwego w użyciu tempomatu, kamery wstecznej i czujników parkowania.

FIAT Ducato 30 MultiJet Euro 6

Ducato 30 MJ L1H1

oplata wstępna: 15,00%

59 rat leasingowych: 860zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

oplata wstępna: 1%

59 rat leasingowych: 1059zł netto
wykup: standardowy
Roczny limit kilometrów 20 tyś

Wybierz Fiata Ducato dopasowanego do Twoich potrzeb.

Ducato furgon

  • długość od 2670 do 4070 mm
  • wysokość od 1660 do 2170 mm

7-osobowa brygadówka

  • DMC: 3500 kg
  • ładowność od 1239 do 1319 kg
  • długość 2515 mm
  • pojemność ładunkowa 10,5 m3

Kabina ze skrzynią

  • 4 rozstawy osi, 5 długości
  • 2 typy kabin: pojedyncza i podwójna
  • DMC od 3000 do 4250 kg

Wywrotka trójstronna

Zamów kontakt z naszym doradcą leasingowym

Imię i nazwisko
Telefon

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.